فیس بوک فارسی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: فیس فارس

سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان گفت: با توجه به اینکه هوگوپوشان رده سنی نوجوانان همواره در حال عوض کردن هستند آینده نگری نتیجه در این رده کمی سخت است.

پیش بینی در رده‌ سنی نوجوانان تکواندو درست نیست / عبداالهی

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، دوازدهمین دوره مسابقه های قهرمانی نوجوانان جهان از ۲۰ فروردین‌ماه به مدت ۵ روز به میزبانی “الحمامات” تونس برگزار می‌شود. تیم‌ملی تکواندو نوجوانان پسر کشورمان که از دهه سوم دی‌ماه سال ۱۳۹۶ تمرینات خود را جهت حضور در این مسابقه های شروع کرده هست، این روزها مراحل نهایی تمرینات خود را پشت سر می‌گذارد.

وحید عبداللهی سرمربی تیم‌ملی تکواندو نوجوانان کشورمان در خصوص میزان آمادگی این تیم در با فدراسیون تکواندو گفت: روزانه دو تا سه نوبت تمرینات فنی و بدنسازی را پشت سر گذاشتیم؛ خدا را شکر بچه‌ها با همت و پشتکار پیشرفت چشمگیری داشتند و آمادگی مورد نیاز جهت حضور در این مسابقه های را کسب کردند. در این فرصتی که در اختیار داشتیم تلاش کردیم نقاط ضعف تکواندوکاران را برطرف و بر روی نقاط قوت آنها متمرکز شویم، امیدوارم این استراتژی تاثیر مورد نیاز را داشته باشد و بچه‌ها مزد زحماتشان را بگیرند.

پیش بینی در رده‌ سنی نوجوانان تکواندو درست نیست / عبداالهی

سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: با توجه به اینکه هوگوپوشان رده سنی نوجوانان همواره در حال عوض کردن هستند آینده نگری نتیجه در این رده کمی سخت است ولی کشور عزیزمان ایران نیز همواره جزء حریفان مهم دیگر کشورها به حساب می‌آید و ما جهت کسب عالی ترین سکو در میدان جهانی حضور پیدا می‌کنیم.

عبارات مهم : تیم ملی نوجوانان – سرمربی تیم ملی
او تصریح کرد: در رده‌سنی نوجوانان علاوه بر بخش فنی، بحث روانی خیلی تاثیرگذار است هست. ما همه تلاشمان این است بچه‌ها از نظر معنوی نیز به آمادگی کافی برسند و جهت تحقق این مهم از روانشناسان ورزشی نیز کمک گرفتیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

عبداللهی افزود: تصویرسازی‌های مورد نیاز صورت گرفته و تلاش کردیم در این وقت باقی‌مانده حریفان نمایندگان کشورمان را آنالیز کرده تا عالی ترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تیم نوجوانان با اشاره به تورنمنت بین‌المللی ترکیه گفت: حضور در این تورنمنت باعث شد نقاط ضعف تکواندوکاران را متوجه شویم. همچنین آشنایی بسیاری از بچه‌ها با فضای مسابقه های بین‌المللی آنها را به به خودباوری مورد نیاز رساند و متوجه شدند که هیچ چیز از حریفان خود کم ندارند که این امر خیلی تاثیرگذار هست، امیدوارم همه بچه‌ها نتیجه زحماتشان را بگیرند و در این میدان بزرگ بدرخشند.

او با اشاره به مهمترین رقیبان کشورمان عنوان کرد: کره‌جنوبی از رقبای مهم ما هست، همچنین روسیه، اسپانیا، ایتالیا، ترکیه بازیکنان خوبی را در اختیار دارد؛ ولی همانطور که می‌دانید نباید از تک‌چهره‌های کشورهای دیگر غافل شد و در واقع هیچ حریفی را نمی‌توان دست کم گرفت.

سرمربی تیم نوجوانان در آخر گفت: سال نو را به تمامی هموطنانم تبریک می‌گویم و از همه می‌خواهم جهت ما دعا کنند چراکه قطعا انرژی‌های مثبت آنها در نتیجه‌گیری تکواندوکاران تاثیرگذار است و موفقیت بچه‌ها می‌تواند جهت آنها سکوی پرتابی باشد تا در ادامه نیز موفق عمل کنند. از مدیر و مسئولین فدراسیون تکواندو که در این مدت ما را یاری کردند تقدیر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم با عالی ترین نتیجه پاسخ زحمات آنها را بدهیم.

انتهای پیام/

اظهارات عبداللهی راجع به تیم ملی تکواندو نوجوانان

واژه های کلیدی: تیم ملی نوجوانان | سرمربی تیم ملی | سرمربی تیم | تکواندو | نوجوانان | مسابقه | تکواندو | آمادگی


بازدید مطلب:
۳

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود