فیس بوک فارسی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: فیس فارس

کارگردان سریالهای چهارگانه «پایتخت» گفت: «پایتخت پنج» به علت موقعیت های حساس و بکری که داشت، سخت ترین پروژه کاری ام بود.

«پایتخت 5» سخت ترین کار من در زندگی هنری ام بود

سیروس مقدم کارگردان سریالهای چهارگانه «پایتخت» در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ درخصوص سری پنجم این سریال گفت: سری پنجم سریال تلویزیونی «پایتخت» در ادامه چهارگانه سری های گذشته هست، البته با عنوان و موقعیت های تازه و شیرین تر با همان خانواده همیشگی. «پایتخت» یک محوریت عمده داشته که در همه سری ها بنیان سریال بوده که آن هم عنوان خانواده و کنار هم بودن در لحظات خوش و ناخوشی است.

وی در ادامه افزود: در واقع می خواهیم بگوییم یک خانواده باید طوری در کنار هم باشند که احترام ها حفظ بشود و در آن لحظات سخت همه در کنار هم به حل آن عنوان بپردازند که در این قسمت از سریال هم به شکلی متفاوت تر بیان شده است است.

سیروس مقدم درخصوص سختی های این قسمت از پایتخت بیان کرد: «پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری ام تجربه کردم، چون لحظاتی و موقعیت های آن چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی کار نشده بود وما باید به این موقعیت های تجربه نشده جامه عمل می پوشاندیم که این خود کاری بسیار سخت بود.

«پایتخت ۵» سخت ترین کار من در زندگی هنری ام بود

وی در ادامه به سفر های خارجی این قسمت از سریال اشاره کرد و گفت: در این قسمت سفرهایی به یونان، قبرس، ترکیه داشتیم و بخش آخر را هم در شهرک دفاع مقدس فیلمبرداری کردیم. این قسمت از جلوه های خاص عظیمی برخوردار است که در حال حاضر درحال بازسازی آنها هستیم.

این کارگردان در خصوص ضرورت سفرهای خارجی اظهار داشت: محوریت داستان ایجاب می کرد که ما این سفرها را انجام دهیم و اصلا ربطی به تصویرهای و جاذبه های توریستی ندارد. محوریت قصه خانواده را مجبور به خروج از کشور می کند تا مسئله ایجاد شده است حل شود.

مقدم در مورد بازیگران اضافه شده است در این قسمت عنوان کرد: در این سری هم خانواده همان خانواده گذشته هستند و تنها پسر بزرگ اصلاح در این قسمت اضافه شده است که در قسمت چهارم به سربازی رفته بود و مخاطبان مدام سراغش را می گرفتند.

وی در مورد این پرسش که آیا پایتخت های دیگری هم تولید خواهد شد، عنوان کرد: ادامه این سریال در یک صورت خواهد بود که اول مردم بخواهند و دوم اینکه تیم نویسنده به یک قصه و داستان جالب برسند که به ورطه تکرار نیافتیم و سوم اینکه مدیران فرهنگی صداوسیما به این ضرورت برسند که به نیاز مردم جواب بدهند و به لحاظ مالی ما را تامین کنند؛ چون پایتخت در شرایط بد مالی شرکت تولید شد که اگر کمک های مادی و معنوی شرکت اوج نبود، این سریال به ثمر نمی رسید.

کارگردان سریالهای چهارگانه «پایتخت» گفت: «پایتخت پنج» به علت موقعیت های حساس و بکری که داشت، سخت ترین پروژه کاری ام بود.

مقدم در آخر خاطرنشان کرد: تلاش کردیم امید و نگاه به آینده را از طریق نشان دادن مسائل موجود در این خانواده و نحوه گذر از مسائل را از طریق این سریال به مخاطبان انتقال کنیم که امیدوارم عیدانه خوبی جهت مخاطبان باشد.

انتهای پیام/

«پایتخت ۶» سیروس مقدم ساخته می‌شود؟

واژه های کلیدی: سیروس مقدم | خانواده | پایتخت ۵ | سریال | خارجی | سریالی | کارگردان | برنامه تلویزیونی


بازدید مطلب:
۴

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود