فیس بوک فارسی

 • نویسنده : admin
 • بازدید : [] مشاهده
 • دسته بندی : دسته: فیس فارس

تیم‌های فوتبال بارسلونا، ناپولی، آ. اس رم و میلان در حساس‌ترین بازی‌های امروز (یکشنبه) اروپا به مصاف حریفان ارزش می‌روند.

میلانی‌ها به دنبال شکار عقاب ، جدال بارسایی‌ها با آلاوس

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،در مهم‌ترین دیدار‌های امروز (یکشنبه) فوتبال اروپا تیم‌های بارسلونا، ناپولی و اینتر در لیگ‌های اسپانیا و ایتالیا به مصاف حریفانشان می‌روند.

هفته بیست و یکم لالیگا:

لگانس – اسپانیول ۱۴:۳۰

اتلتیکومادرید – لاس پالماس ۱۸:۴۵

میلانی‌ها به دنبال شکار عقاب ، جدال بارسایی‌ها با آلاوس

سویا – ختافه ۲۱:۰۰

بارسلونا – آلاوس ۲۳:۱۵

بارسلونایی ها با اختلاف یازده امتیازی نسبت به اتلتیکومادرید صدرنشین لالیگا هستند و شرایط آیده آلی را تجربه می‌کنند. آن‌ها در ۶ دیدار اخیر خود با کسب ۵ پیروزی و تنها یک شکست توانسته اند فاصله امتیازی خود را با دیگر تیم‌ها زیاد کردن دهند. آن‌ها همچنین توانستند در بازی دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری نه تنها شکست دور رفت برابر سپانیول را جبران کنند بلکه حتی با پیروزی بر این تیم سختکوش به جمع چهار تیم برتر هم راه یابند.حضور کوتینیو باعث شده است تا قدرت آنها زیاد از گذشته شود. البته با توجه به پیروزی رئال مادرید برابر والنسیا رئالی ها با یک بازی کمتر به ۱۶ امتیازی بارسلونا رسیدند و شاگردان والورده به دنبال این هستند تا اختلاف ارزش را با رئال دوباره به ۱۹ امتیاز برسانند. در بازی امشب هم باید رودر روی آلاوسی قرار بگیرند که در بازی برابر والنسیا در ماراتنی ۱۲۰ دقیقه‌ای و در ضربات پنالتی مغلوب شدند و از کوپا دل ری کنار رفتند.آلاوس ها نسبت به کاتالان‌ها از انگیزه زیادی جهت پیروزی در این دیدار برخوردار هستند تا از انتهای جدول خودشان را جدا کنند. عثمان دمبله و توامس فرمایلن به علت مصدومیت در این بازی غایب هستند.

تیم‌های فوتبال بارسلونا، ناپولی، آ. اس رم و میلان در حساس‌ترین بازی‌های امروز (یکشنبه) اروپا به مصاف حریفان ارزش می‌روند.

آلاوس ۱۹ امتیاز در رتبه هفدهم واقع شده است است و از شرایط خوبی برخوردار نیست آن‌ها در ۶ بازی اخیر، ۳ پیروزی کسب کرده اند که پیشرفتشان را نشان می‌دهد. همچنین یک مساوی و ۲ شکست نیز در کارنامه خود دارند و در جستجوی بردی دیگر هستند تا از انتهای جدول فاصله بگیرند. مونیر الحدادی که یکی از محصولات لاماسیا محسوب می‌شود و در فصل گذشته به صورتی قرضی در والنسیا بازی می‌کرد نشان داد گل زدن به تیم سابقش را خوب بلد است و ممکن است در بازی امشب هم به دنبال انتقال گرفتن از آبی و اناری پوشان باشد. هکتو هرناندز، بورگی، رودریگو الی و توماس پینا در این بازی حضور ندارند.

در ۶ تقابل اخیر ۲ تیم، پنج پیروزی نصیب کاتالان‌ها شده است و در یک دیدار هم آلاوز پیروز شده است است.

*بیشتر بدانیم:

 1. *بارسلونا در ۲۱ بازی قبلی خانگی خود در لالیگا حداقل ۲ گل زده است.
 2. *بارسلونا در ۲۰ بازی از ۲۱ بازی قبلی خانگی خود در لالیگا پیروز شده است است.
 3. *بارسلونا در ۱۷ بازی از ۲۱ بازی قبلی خانگی خود در لالیگا در هر دو نیمه پیروز شده است است.
 4. *بارسلونا در ۸ بازی از ۹ بازی قبلی خود برابر آلاوز پیروز شده است است.
 5. *بارسلونا در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در لالیگا موفق به کلین شیت شده است است.
 6. *بارسلونا در ۸ بازی از ۹ بازی قبلی خود برابر آلاوز حداقل ۲ گل زده است.

ترکیب احتمالی:

میلانی‌ها به دنبال شکار عقاب ، جدال بارسایی‌ها با آلاوس

بارسلونا:تراشتگن، آلبا، اومتیتی، پیکه، روبرتو، راکیتیچ، بوسکتس، پائولینیو، کوتینیو، سوارز و مسی

آلاوز:پاچکو، مارتین گابیریا، ویکتور لاکوردیا، ماریپان، دوئارته، پدرازا، تورس، گارسیا، گومز، گودتی و الحدادی

هفته بیست و دوم سری آ. ایتالیا

اسپال – اینتر ۱۵:۰۰

جنوا – اودینزه ۱۷:۳۰

تیم‌های فوتبال بارسلونا، ناپولی، آ. اس رم و میلان در حساس‌ترین بازی‌های امروز (یکشنبه) اروپا به مصاف حریفان ارزش می‌روند.

تورینو – بنونتو ۱۷:۳۰

ناپولی – بولونیا ۱۷:۳۰

کروتونه – کالیاری ۱۷:۳۰

فیورنتینا – هلاس ورونا ۱۷:۳۰

میلانی‌ها به دنبال شکار عقاب ، جدال بارسایی‌ها با آلاوس

آث میلان – لاتزیو ۲۰:۳۰

آاس رم – سامپدوریا ۲۳:۱۵

ناپولی عملکرد خوبی از ابتدای فصل داشته و با کسب ۵۴ امتیاز در صدر جدول لیگ ایتالیا قرار گرفته هست. آن‌ها از تیم یوونتوس پر افتخار یک امتیاز زیاد دارند. آن‌ها از ۶ بازی آخر خود به پنج پیروزی رسیده و تنها در یک دیدار شکست خورده و طبق این آمار می‌توان فهمید آن‌ها در فرم خوبی قرار دارند و با توجه به اینکه مسابقه تنگاتنگی با یوونتوس جهت صدرنشینی دارند در تلاش هستند تا با کسب پیروزی در سن پائولو همچنان به صدرنشینی ارزش ادامه دهند. آرکادیوش و فوزی غلام قادر به همراهی تیم ناپولی نیستند.

بولونیا با ۲۷ امتیاز در رتبه دوازدهم واقع شده است است و از حاشیه امنیت خوبی در جدول برخوردار هست. شاگردان دونادونی در ۶ بازی اخیر تنها در ۲ دیدار موفق به پیروزی شده است اند،۳ دیدار را با شکست پشت سر گذاشته و یک تساوی هم برابر کالیاری در کارنامه به ثبت رسانده همین عامل باعث شده است تا جایگاهشان به خطر بیافتد. البته در صورتی که در بازی امروز برابر ناپولی هم شکست بخورند هیچ خطری جایگاه دوازدهمی آن‌ها را ترساندن نمی‌کند.

در ۶ تقابل اخیر ۲ تیم، چهار پیروزی سهم ناپولی، یک بازی مساوی شده است و در یک دیدار هم بولونیا پیروز شده است است.

بیشتر بدانیم:

 1. *ناپولی در ۲۲ بازی از ۲۶ بازی قبلی خود در سری آ. پیروز شده است است.
 2. *ناپولی در ۸ بازی قبلی خود برابر بولونیا حداقل ۲ گل زده است.
 3. *ناپولی در ۴ بازی قبلی خود برابر بولونیا پیروز شده است است.
 4. *ناپولی در ۳ بازی قبلی خود در سری آ. موفق به کلین شیت شده است است.
 5. *ناپولی در ۳ بازی قبلی خانگی خود برابر بولونیا در هر دو نیمه پیروز شده است است.
 6. *بولونیا در ۴ بازی قبلی خارج از منزل خود در سری آ. حداقل ۲ گل خورده است.

ترکیب احتمالی:

عبارات مهم : بارسلونا – بارسلونا
ناپولی:رینا، روی، کولیبالی، آلیول، هیساج، همشسیک، جورجینیو، آلن، اینسینیه، مرتنز و کایخون

بولونیا:میرانته، امبایه، دمایو، مایتا، ماسینا، دانسا، ژمایلی، پولی، وردی، دسترو و پالاسیو

تیم میلان هم در سن سیرو به مصاف لاتزیو می‌رود. شاگردان گتوزو با ۳۱ امتیاز در جایگاه هفتم هستند و از زمانی که گتوزو جایگزین مونتلا در این تیم شده است آن‌ها توانسته اند با ۲ پیروزی پیاپی و امتیاز از دست دادن سایر تیم‌ها خودشان را به تیم‌های بالانشین جدول نزدیک‌تر کنند. گتوزو به دنبال این است تا با شکست تیم سوم جدول ضمن کسب سه امتیاز خط و نشان جدی را هم جهت تیم‌های بالا دست میلان بکشد و جهت نخستین بار با شکست یکی از تیم‌های برتر لیگ، قدرت خود را ثابت کند. میلانی‌ها در صورت شکست لاتزیو می‌توانند به کسب سهمیه اروپایی امیدوار باشند در غیر این صورت هر نتیجه دیگری حاصل شود ممکن است رتبه هفتم را از دست بدهند. البته این ۲ تیم قرار است در مرحله نیمه نهایی گوپا ایتالیا هم با یکدیگر روبرو شوند. آندره آ. کونتی، موارکو استوراری و ریکاردو رودریگز قادر به همراهی تیمشان نیستند.

لاتزیو با ۴۶ امتیاز در جایگاه سوم حضور دارد. سیمونه اینزاگی توانسته روح تازه‌ای را در تیمش ایجاد کند به طوری که آن‌ها از ۶ بازی اخیر در پنج دیدار به پیروزی رسیده اند و از نتیجه های ضعیف سایر تیم ها در این چند هفته اخیر نهایت استفاده را کرده اند و با صعودی ۲ پله‌ای جایگاهشان را به رده سوم رساندند و این امیدواری وجود دارد تا با پیروزی در دیدار امشب همچنان به روند رو به رشدشان ادامه دهند. با توجه به نتیجه های هفته‌های اخیر ۲ تیم و نیاز مبرم گتوزو و اینزاگی به پیروزی بازی قشنگ و تماشاگر پسندی را از هر ۲ تیم شاهد خواهیم بود. همچنین ایموبیله که با ۲۰ گل زده، که برترین گلزن سری آ. محسوب می‌شود، در این دیدار حساس نمی‌تواند برابر میلان در سن سیرو به میدان برود انتظار می‌رود در نبود او فلیپه اندرسون به عنوان مهاجم نوک بازی کند. داوید دی جناور غایب شاگردان اینزاگی در این بازی هست، حضور ایموبیله برترین گلزن‌ها عقاب‌ها هم مشخص نیست.

در ۶ تقابل اخیر ۲ تیم، سهم هر تیم ۲ برد بوده و ۲ دیدار هم با تساوی آخر یافته است.

بیشتر بدانیم:

 1. *لاتزیو در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در سری آ. حداقل ۳ گل زده است.
 2. *میلان در ۱۶ بازی از ۱۷ بازی قبلی خانگی خود برابر لاتزیو شکست نخورده است.
 3. *لاتزیو در ۳ بازی قبلی خود در سری آ. در هر ۲ نیمه پیروز شده است است.
 4. *لاتزیو در ۳ بازی قبلی خود در سری آ. پیروز شده است است.

ترکیب احتمالی:

میلان:دوناروما، کالابریا، رومانیولی، بونوچی، آباته، بوناونتورا، بیلیا، کسیه، چالهان اوغلو، سوسو و کالینیچ

لاتزیو:استراکوشا، کاسرس، دفری، رادو، لولیچ، پارولو، لیوا، ماروشیچ، آلبرتو، اندرسون و میلینکویچ ساویچ

در دیگر بازی مهم این هفته رم از سمپدوریا پذیرایی می‌کند. رم روز‌های خوبی را سپری نمی‌کند آن‌ها با ۴۱ امتیاز در مکان پنجم حضور دارند.آنها در ۶ بازی اخیر خود تنها سه امتیاز کسب کرده و در ۳ دیدار دیگر هم شکست خورده اند و با داشتن اختلافی ۱۳ امتیازی با تیم صدرنشین ناپولی قهرمانی آن‌ها در سری آ. امری بعید به نظر می‌رسد.شاگردان دی فرانچسکو به آسانی هر چه تمام‌تر رتبه سوم را تقدیم لاتزیو کردند و حالا، با قرار گرفتن در رده پنجم، باید جهت راهیابی به لیگ قهرمانان تلاش کنند. بازی قبلی رم در برابر سمپدوریا بود که ژکو در دقیقه آخر بازی در نقش سوپرمن ظاهر شد و توانست با گل لحظات نهایی موجبات تساوی تیمش را فراهم کند و اکنون جالوروسی به دنبال این است تا با یک تیر ۲ نشان بزند هم سمپدوریا را شکست دهد و از بحران فاصله بگیرد و هم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده امیدوار بماند. دیگو پروتی و ریک کارسدورپ از غایبان رمی ها در این بازی هستند.

شاگردان مارکو جامپائولو با ۳۴ امتیاز بعد از آاس رم در رتبه ششم جدول حضور دارند و حتی یکی از شانس‌های راهیابی به لیگ اروپا هم محسوب می‌شوند. شاگردان جامپائولو در ۶ بازی اخیر خود تنها ۲ پیروزی کسب کرده،۳ دیدار را با شکست به آخر رسانده اند و یک مساوی هم در کارنامه ثبت کرده اند و کسب نتیجه خوب برابر رم، می‌تواند موجب نزدیک شدن سمپدوریا به گرگ‌ها را در رده پنجم فراهم کند.سمپدوریا بدون محروم و مصدوم و با تمام قوا برابر رم به میدان می‌رود.

در ۶ تقابل اخیر ۲ تیم، سه پیروزی سهم گرگ‌ها بوده، یک دیدار مساوی شده است و ۲ دیدار هم به نفع سمپدوریا تمام شده است است.

بیشتر بدانیم:

 1. *آ. اس. رم در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خانگی خود برابر سمپدوریا پیروز شده است است.
 2. *سمپدوریا در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خارج از منزل خود در سری آ. حداقل ۲ گل خورده است.
 3. *سمپدوریا در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خارج از منزل خود در سری آ. حداقل ۲ گل زده است.
 4. *آ. اس. رم در ۳ بازی قبلی خانگی خود برابر سمپدوریا حداقل ۲ گل زده است.

*آ. اس. رم در ۵ بازی قبلی خود در سری آ. موفق به پیروزی نشده است.

ترکیب احتمالی:

آاس رم:بکر، فلورنزی، مانولاس، فازیو، کلاروف، ناینگولان، استروتمن، پلگرینی، پاتریک شیک، ژکو و پروتی

سمپدوریا:وی ویانو، مورو، فراری، سیلوستره، برشینسکی، بارتو، توریرا، لینتی، رامیرز، کاپراری و ساباتا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بارسلونا | بارسلونا | پیروزی | میلان | ناپولی | لالیگا | دنیای ورزش | اخبار ورزشی