فیس بوک فارسی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: فیس فارس

کارشناس فوتبال گفت: بازی پرسپولیس برابر الوصل امارات در لیگ قهرمانان محک خوبی جهت ارزیابی تغییرات برانکو نبود.

بازی با الوصل محک خوبی جهت ارزیابی تغییرات برانکو نبود / چراغپور

جلال چراغپور در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به برد پرسپولیس برابر الوصل امارات اظهار کرد: تیم الوصل امارات در این بازی نشان داد که حقش است در انتهای جدول حضور دارد و این بازی محک خوبی جهت ارزیابی تغییرات برانکو نبود.

او ادامه داد: اول اینکه خط دفاع پرسپولیس در بازی با الوصل امارات در چند صحنه ضعیف عمل کرد. فاصله ای میان خلیل زاده و حسینی در قلب دفاع وجود دارد که بازیکنان الوصل در چند صحنه از این نقطه ضعف استفاده کردند ولی با بدشانسی توپ هایشان گل نشد.

بازی با الوصل محک خوبی جهت ارزیابی تغییرات برانکو نبود / چراغپور

دوم اینکه پوشش ضربدری میان سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده در بازی های پرسپولیس مشاهده نمی شود و این هم یکی از نقاط ضعف خط دفاع سرخپوشان پایتخت هست.

چراغپور بیان کرد: سومین توصیه این است که برانکو از محسن ربیع خواه در چند بازی استفاده نمی کند و همین عنوان باعث شده است است که میانه زمین پرسپولیس خالی باشد. به هر حال چه بازیکنی قرار است نظم در میانه زمین پرسپولیس ایجاد کند.ربیع خواه هافبک دفاعی در بازی های پرسپولیس حضور ندارد و خالی بودن میانه زمین این تیم اشکال دارد. در حال حاضر جلوی ۲ مدافع پرسپولیس یک هافبک دفاعی وجود ندارد.

خصوصیات بازی کامیابی نیا به هافبک دفاعی نمی خورد

او راجع به اینکه کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی بازی می کند، بیان کرد: خصوصیات بازی کامیابی نیا به هافبک دفاعی نمی خورد به چه دلیل که این بازیکن اشتباهات زیادی در هجده قدم محوطه جریمه پرسپولیس می کند و او جهت حضور در این پست یک مکمل می خواهد.

فرشاد احمد زاده بازیکن خودخواهی است

کارشناس فوتبال تصریح کرد: فرشاد احمد زاده به فکر خودش است و تک روی می کند. به هر حال این بازیکن خودخواه است و کمتر به بازیکن صاحب موقعیت گلزنی پاس می دهد.

کارشناس فوتبال گفت: بازی پرسپولیس برابر الوصل امارات در لیگ قهرمانان محک خوبی جهت ارزیابی تغییرات برانکو نبود.

چراغپور راجع به نبود هافبک بازیساز در میانه زمین پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک هافبک طراح یا به قول معروف معمار در وسط زمین ندارد تا جهت مهاجمان تیمش موقعیت سازی کند. محسن مسلمان هافبک سازنده و عالی ترین پاسور لیگ برتر است ولی برانکو از این بازیکن در میانه زمین استفاده نمی کند. بشار رسن هافبک عراقی هم نتوانست رضایت برانکو را جلب کند.

کیفیت علمی آنالیزورها در بازی های برگشت تاثیر گذار است

او راجع به عملکرد سایر نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: کیفیت علمی آنالیزورها در بازی های برگشت تاثیر گذار هست. همچنین تیم های آسیایی در دور برگشت شناخت خوبی از یکدیگر پیدا کردند و همین عنوان جهت نمایندگان ایرانی دردسر ساز خواهد بود. فشردگی بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هم باعث خستگی بازیکنان شده است است و هر تیمی که بدنسازی خوبی داشته باشد به طور حتم می تواند در این رقابتها به موفقیت دست یابد.

پرسپولیس و استقلال شانس زیادی جهت صعود به مرحله بعد را دارند

چراغپور راجع به شانس نمایندگان کشورمان جهت صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: شانس پرسپولیس جهت صعود ۸۰ درصد هست. مساوی استقلال برابر العین امارات به ضرر آبی پوشان پایتخت تمام شد و به برد در ۲ بازی اخیر نیاز مبرم دارد. به هر حال شانس استقلال و پرسپولیس نسبت به ۲ نماینده دیگر جهت صعود به مرحله بعد زیاد هست. تیم های تراکتورسازی و ذوب آهن هم شانس کمتری جهت صعود برخوردار هستند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | پرسپولیس | استقلال | استفاده | بازیکنان | بازیکن | امارات | برانکو


بازدید مطلب:
۱

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود